Uzuncam Koyu Forum - Buluşma Noktası...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

birlik

3 posters

birlik Empty birlik

Mesaj  fiko-57 Salı Mart 25, 2008 11:55 am

haydi arkadaşlar hep birlik olalım.özellikle genç arkadaşlar.açıkçası büyüklerimiz birlik olmak için bugüne kadar pek bişey yapmamışlar.bizler olsun kenetlenelim .büyüyüp yetiştiğimiz topraklara sahip çıkalım ve köyümüz için elimizden geldiğince bişeyler yapalım.
fiko-57
fiko-57

Nerde: : istanbul
Adı Soyadı : Firet Arslan
Telefonu : 0536 266 51 34

birlik Empty :)

Mesaj  nazo Cuma Nis. 04, 2008 1:30 pm

Bu konuda sana katılıyorum abi büyüklerimiz birlikte olmak için birşey yapmadılar... En parlak faaliyetleri sınır kavgası oldu.... kimin tavuğun kimin tarlasına zıplamış onun kavgasını yaptılar... Bugün de hem büyüklerimizden hem de gençlerimizden birlikte olmanın kavgasını vermelerini bekliyoruz...
nazo
nazo

Nerde: : Sakarya
Adı Soyadı : Nazmiye Arslan

birlik Empty gençler

Mesaj  ^^tayfun_öztürk_fan_club_ Perş. Haz. 04, 2009 10:36 pm

ewet bu konuda size katılıyorum bi grub yada msn adreslerini bırakalım bu ralara ben çogu gençi tanımıyorum tanısmak isteyen buyursun fb_footbal_1907@hotmail.com(tayfun_öztürk_fan_club_57@hotmail.com yada facebook da bulusalım uzunçamlıgençler diye grub kurdum beklerim tayfun öztürk bab adı b.ali öztürk

^^tayfun_öztürk_fan_club_

Nerde: : turkey istanbul sultanbeyli
Adı Soyadı : tayfun öztürk (fb_footbal_1907@hotmail.com )(tayfun_ozturk_fan_club_57@hotmail.com) lakabım tayfun abazoglu